![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img,w_700,h_586/https://logistics.iclick.in.ua/wp-content/uploads/e0a30ff8f16697cb9ab2af719c3eb8ac.png)
Щороку Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»Цього року майже всі студенти групи ЛГ-114 ФТМЛ взяли участь у конкурсі
З гордістю повідомляємо, що три студентки (Росла Дарина, Кравчук Анна і Марченко Юлія) здобули дипломи ІІІ ступеня
Важливо, що студенти групи не лише взяли участь у конкурсі, але й продемонстрували високий рівень знань і творчих здібностей. Це свідчить про небайдужість до майбутнього України, прагнення до саморозвитку та творчого самовираження
Вітаємо переможців і всіх учасників конкурсу
Матеріал підготувала староста групи ЛГ-114, Кривопишина Олена