Перелік документів

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ для вступників до НАУ

 УВАГА! Копії документів приймаються ВИКЛЮЧНО за умови наявності оригіналів!

 1. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень (свідоцтво або атестат), на основі якого здійснюється вступ, і додаток  до нього  (Оригінали+ по 2 шт .копій);
 1. Сертифікат (сертифікати, якщо їх декілька за різні роки) зовнішнього незалежного оцінювання (Оригінал+2 копії); виданий у 2017, 2018, 2019 або 2020 році (сертифікат ЗНО з іноземної мови тільки 2018, 2019, 2020 років)
 2. Інформаційна картка (з балами ЗНО) (2 копії);
 3. Копія документа, що посвідчує особу – Паспорт з Витягом з Єдиного Державного демографічного реєстру щодо реєстрації (4 шт., 6 шт. – для тих хто планує проживати в гуртожитку);
 4. Копія ідентифікаційного коду (4 шт., 6 шт. – для тих хто планує проживати в гуртожитку);
 5. Медична довідка форми О-086 (У-086) (оригінал (для тих хто планує проживати в гуртожитку)  + 2 копії);
 6. Кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см – 4 шт (6 шт. – для тих хто планує проживати в гуртожитку).
 7. Військовий квиток або тимчасове посвідчення (замість військового квитка) – для військовозобов’язаних; посвідчення про приписку до призовної дільниці – для призовників  (2  копії).
 8. Копія свідоцтва про народження (3 шт.) – для специфічних ситуацій (зміни прізвищ), а також для категорій вступників, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсі (див.п.10, п.11);
 9. Документи які надають право для вступу поза конкурсом або на першочергове зарахування (за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою) оригінал+2 копії
 10. Документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсі (зарахування за квотами-1, квотами-2, квотами-3  або квотами-4, діти учасників АТО та ін. Перелік на сайті МОНУ) – оригінал + 2 копії.
 11. Абітурієнтам, які претендують на здобуття сільського коефіцієнту потрібна копія додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання.

ПОЯСНЕННЯ та ПОРАДИ до переліку документів для вступу.

 • НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ у разі забуття якогось документа – МИ легко здійснюємо обмін в Вайбері та Інстаграмі.
 • НЕ ПЕРЕЙМАЙТЕСЯ відсутністю, чи нестачею якихось копій – МИ радо Вам допоможемо.
 • НЕ ЗАБУВАЙТЕ – сучасний паспорт включає в себе не тільки ID-картку (2 сторони), а також Витяг з Єдиного реєстру – для усіх потрібні копії.
 • «При подачі копій оригінали пред’являються обов‘язково» – потрібно мати при собі всі оригінали особливо чоловікам (військові документи), та абітурієнтам які мають право, або претендують на спеціальні умови вступу.

Умови вступу

 До участі у конкурсі для вступу на освітні програми спеціальностей факультету транспорту, менеджменту і логістики допускаються всі особи, які перелічені в Умовах вступу 2021 (п. ІІ) та Правилах прийому до Національного авіаційного університету у 2021 році.

   Абітурієнтам потрібно у терміни, що вказані  Правилах прийому до Національного авіаційного університету у 2021 році підготувати та здати до приймальної комісії документи, що наведені нижче.

УВАГА:

На кафедрі військової підготовки НАУ здійснюється підготовка офіцерів запасу Збройних Сил України.

На час навчання студенти отримують відстрочку від призову до Збройних сил України.

Відбіркова комісія ФТМЛ:

Відповідальний секретар відбіркової комісії ФТМЛ

Дерев’янко Тамара Антонівна – тел. 097 789 4971

Заступники відповідального секретаря  відбіркової комісії ФТМЛ

Донець Андрій Георгійович – тел. 066 491 7705

Гебрич Олексій Олександрович – тел. 091 904 4892

Гращенко Ірина Семенівна – тел. 097 446 2090

 

Додаткову Інформацію можна отримати за наступною адресою:
03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 2.
Факультет транспорту, менеджменту і логістики, кімната 206 Телефон: +38(044)406-78-41