Бази практик

Бази практик

для студентів кафедри логістики НАУ

Провідні міжнародні компанії, громадські організації та українські підприємства допомагають нам з практичним досвідом студентів у сфері  логістики та управління ланцюгами постачання.

ДП « Кюне + Нагель Україна»

Комплексні рішення по управлінню ланцюжком поставок. Кюне + Нагель Україна займається контрактною логістикою з 1998 року. Ми обслуговуємо більше 115 000 кв. м. складських площ в Україні. Для вирішення логістичних задач і збільшення конкурентних переваг наших клієнтів ми використовуємо власну систему складського обліку з можливістю цілодобової підтримки. 

ТОВ «Еколь логістікс»

Еколь логістикс Україна * належить до числа надійних компаній нового покоління. Серед пріоритетів у роботі компанії – впровадження передових технологій складської обробки та вантажоперевезень, вдосконалення інформаційних технологій та відповідність вимогам сучасних стандартів в галузі. 

ТОВ «Метінвест-СМЦ»

 Компанія МЕТІНВЕСТ-СМЦ – широка мережа сервісних металоцентрів в Україні, що динамічно розвивається. Компанія реалізує продукцію підприємств Метінвесту, а також інших металовиробників України та країн СНД. Завдяки вертикальній інтеграції до Групи Метінвест компанія надає найбільш вигідні умови від найбільших виробників кінцевому споживачу.

ТОВ «РАБЕН УКРАЇНА»

Група Рабен вже 85 років пропонує комплексні логістичні послуги на Європейському ринку. Компанії Групи розташовані в 12 європейських країнах, таких як: Чехія, Естонія, Нідерланди, Німеччина, Литва, Латвія, Італія, Польща, Словаччина, Україна, Угорщина та Румунія.

ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА»

Компанії групи ZAMMLER надають повний комплекс логістичних послуг з усіх видів перевезень, митного оформлення, зберігання вантажів та експортно-імпортних операцій. ZAMMLER – перший український 3 pl-оператор. За час роботи ми увійшли до п’ятірки кращих українських компаній у своїй галузі. Наша місія – розвиток логістичної галузі України та міжнародних торгівельних відносин. Наша мета – забезпечувати максимально зручний сервіс на рівні європейських логістичних стандартів.  

Дочірне Підприємство «ШЕНКЕР»

Компанія DB Schenker прагне знаходити інноваційні рішення, які ламають стереотипи в області організації ланцюжків поставок. Будучи лідером в області світової промисловості більш ніж з 140-річним досвідом в області логістики, ми пишаємося тим, що надаємо підтримку промисловості і торгівлі, здійснюючи глобальний товарообмін. 

ТОВ «АС АЛЬЯНС»

Українська компанія АС ALLIANCE створена в 2009 р є мостом між країнами Європи та країнами СНД. Порти на Чорному морі надають необмежені можливості для транзитного транспортування вантажів до Європи і назад до країн Середземномор’я, Близького Сходу та Азії. 

ТОВ «ФТП»

Логістична компанія “ФТП” працює на ринку міжнародних експедиторських послуг, перевезень та митної справи з 2010 року. За цей час компанія придбала репутацію надійного партнера, зростає і розвивається разом зі своїми клієнтами і партнерами. 

ТОВ «5 ПіЕль»

Діяльність підприємства 5PL спрямована на об’єднання зусиль державного та приватного партнерства зі створення і впровадження системи управління ланцюгами поставок і взаємодії учасників поставки в єдиному інформаційному просторі.

ТОВ «Гуд логістік»

Група компаній «Good Logistics» пропонує широкий спектр послуг з міжнародних перевезень та експедирування вантажів, логістики, митного оформлення, складських операцій, рішення правових питань, пов’язаних з процесом перевезення, сертифікацією і страхуванням вантажів. 

diana_logo1_jpeg

ТОВ «ДІАНА ЛЮКС ЛОГІСТИК»

За відносно невеликий час, всього 4 роки існування, логістичний оператор «Діана Люкс Логістик» встиг зарекомендувати себе як надійного партнера, який реалізує ефективні і якісні логістичні послуги для бізнесу клієнтів.

З «Діана Люкс Логістик» активно співпрацює не одна транспортно-експедиторська компанія. За рахунок цього логістична компанія «Діана Люкс Логістик» пропонує клієнтам високоякісні транспортні послуги на всіх етапах процесу руху вантажу.

Асоціація «Український логістичний альянс»

Асоціація «Український Логістичний Альянс» була організована в 2005 р українськими логістичними компаніями для розвитку логістичної сфери, заснованої на принципах чесної конкуренції. Президент Асоціації – Григорак Марія Юріївна, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри логістики Національного Авіаційного Університету. Членами Асоціації “УЛА” є як логістичні компанії, так і вищі навчальні заклади України, громадські організації, що функціонують в сфері логістики. Вони діляться на асоційованих і дійсних членів і відрізняються між собою за ступенем впливу на управління і функціонування Асоціації (при вирішенні фінансових питань). 

ТОВ «ЛОГІСТІК ЦЕНТР»

Logistic Center – провідна компанія на ринку логістичних послуг Центральної Європи й України. Її успішний досвід становить 15 років.

У центрі 15 років успіху компанії Logistic Center лежить партнерство: внутрішнє і зовнішнє (double team), яке відображає її філософію і є ключовим критерієм її діяльності.

ТОВ «ХАСКІ»

Український професійний оператор з аутсорсингу робочого персоналу з 2008 року.
Наші клієнти – великі логістичні та виробничі компанії. Ми допомагаємо нашим клієнтам підвищити ефективність складської логістики та оптимізувати витрати в період пікових навантажень