![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img,w_847,h_847/http://logistics.iclick.in.ua/wp-content/uploads/437549921_842707774540263_6875258465015167946_n-1024x1024.jpg)
Шановні колеги!
З радістю вітаємо ВАС з цією знаменною датою! За роки плідної праці ваш університет здобув визнання та повагу як один з кращих вищих навчальних закладів України!
Ми високо цінуємо наше партнерство з Міжнародним Європейським Університетом і пишаємося спільними досягненнями!
В день заснування Міжнародного Європейського Університету бажаємо ВАМ подальших успіхів у розвитку, нових звершень, плідних наукових досліджень та плідної співпраці з вітчизняними та зарубіжними партнерами. Нехай ВАШІ аудиторії завжди будуть сповнені жадаючих знань студентів, а викладацький колектив – джерелом натхнення та мудрості!!!!
P.S.Та звичайно тільки мирного неба для нашої УКРАЇНИ!!!Дякуємо нашим рідним захисникам та захисницям за змогу жити,працювати,навчати та навчатись у такі непрості часи для нас усіх
З найкращими побажаннями,Кафедра логістики