Відгуки випускників

Відгуки випускників

Анна Коваль, студентка гр. ЛГ-501 (магістратура): Ні разу не пожалкувала про вибір спеціальності. Надзвичайно цікава професія, сильні професійні викладачі, які не лише знають, але й вміють НАВЧИТИ та ЗАЦІКАВИТИ. Логістика розвиває нас з усіх сторін та вчить, перш за все, ДУМАТИ!

Щодо працевлаштування – з такою спеціальністю шлях відкритий не лише до логістичних, транспортно-експедиторських компаній, а й до компаній-імпортерів, що мають у своєму складі відділи логістики та ЗЕД, виробничих компаній тощо. Переконалась в цьому на власному досвіді.

Спеціальність “Логістика” є набагато ширшою, ніж, приміром, “Менеджмент” й дає більше можливостей, оскільки вже передбачає навчання основам менеджменту + специфічним логістичним дисциплінам.
З повагою,

Аня Коваль

Незважаючи на те, що вступаючи на кафедру логістики в НАУ, я гадки не мала що таке логістика, я твердо можу сказати – я дуже рада, що мені випав такий шанс у житті – потрапити саме сюди.

По-перше, логістика – це вже цікаво. Мені здається це наука та діяльність без кордонів. Стільки різних напрямків, ідей, інновацій щодня. Можна навіть не говорити про мультимодальні перевезення, крос-докінг, контейнеровоз або такі важкі абревіатури як EXW, FCA, CFR; логістика у кожному нашому дні. Саме вона мені допомагає кожен день розподіляти свої справи так, щоб витратити мінімум часу за максимальної ефективності, бути в певному місці і робити все точно в рядки. На даному етапі я розумію в логістиці чимало, і все це завдяки моїй улюбленій кафедрі. У чому секрет?

  1. Протягом 5 років ми дізналися багато інформації про логістику: поняття та принципи закупівельної, виробничої, складської, митної, транспортної та інших видів логістики; ми знаємо, що таке лояльність до клієнтів і як потрібно обслуговувати споживачів; ми маємо такі поняття як ризики в логістиці, аутсорсинг, логістичний інжиніринг, трансфер технологій, логістичний консалтинг.
  2. Тієї кількості завдань, які ми вирішували за логістикою, неможливо порахувати =) : завдання “Зробити або купити”, планування матеріальних потреб ”MRP”, вибір систем управління запасами, вибір оптимального каналу розподілу, вибір перевізника/постачальника продукції, вибір місця розташування розподільчого центру , транспортні завдання та інші.

Говорять, багато предметів можна вивчити самостійно.

Саморозвитку та самонавчання – це чудово, але допомога викладачів – вона незамінна. Ті знання, які є у викладачів кафедри НАУ, ті старання, які вони в нас вкладають – їх не передати словами. Мені здається, це мистецтво зробити теорію настільки цікавою з багатьма прикладами, презентаціями, діловими іграми. Кожна пара наповнена знаннями, інтересом, які допомагають вивчити не лише логістику, а й саморозвиватися. Це можна сказати про кожного викладача кафедри, і кожен предмет вніс свою частинку у розвиток мене як фахівця з логістики.

Паралельно з здобуттям знань, кожен студент має право

розвиватися: чи творчою діяльністю, чи науковими дослідженнями. Кафедра завжди підтримає тебе, допоможе, підкаже. На особистому прикладі свідчу, що наукова діяльність подарувала мені не лише грамоти, сертифікати, нагородження від мера Києва, а й дуже багато позитивних емоцій.

Зараз я закінчую НАУ, і попереду ще довгий шлях до вдосконалення, зростання як логіста. Але я вірю в те, що мрії збуються, а моя мрія – років через 10 озирнутися назад та сказати – “Дякую НАУ, логістика – це моя робота, моє хобі, моє все”.

 Кравчук Таня
ФМЛ-501