Інформація абітурієнтам

вступ на логістику

Інформація для абітурієнтів

Якщо ви умієте працювати самостійно і мислити творчо, бути мобільними і комунікабельними, маєте розвинені аналітичні здібності або просто мрієте бути успішними в реальному бізнес-середовищі, то приходьте до нас. А ми зробимо все залежне від нас, щоб ви стали професіоналами, навчилися швидко приймати рішення та орієнтуватися в складних бізнес-ситуаціях.

Кафедра логістики Національного авіаційного університету запрошує абітурієнтів для отримання вищої освіти за освітніми програмами «Логістика», «Авіаційна логістика» та «Глобальна логістика та управління ланцюгами постачання» з присвоєнням кваліфікації – менеджер з логістики.

Чому варто вибрати логістику?

У всьому світі логістика стала самостійним бізнесом, в якому задіяні тисячі співробітників, а також вона є невід’ємною частиною середніх і великих компаній. Глобальні витрати на логістику складають близько 15% світового ВВП, що становить понад 7 трлн.дол. Це величезний ринок праці. Саме тому випускники кафедри логістики, які отримують якісну освіту і хороші практичні навички, успішно працюють як у вітчизняних, так і міжнародних компаніях в Україні та за кордоном.

Нові перспективи для наших випускників відкриває Програма подвійного диплому з Вищою школою логістики м. Вроцлав (Польша), яка передбачає повний цикл навчання англійською мовою і стажування за кордоном. Отримати одночасно два дипломи про вищу освіту в сфері логістики в Україні та Європейському Союзі – це як виграти лотерейний квиток, що віщує удачу в працевлаштуванні, кар’єрне зростання та задоволення від самореалізації.

БАКАЛАВРАТ

МАГІСТРАТУРА

Вартість навчання

Вартість навчання і НАУ є достатньо стабільною і не зростає відповідно до курсу, на який переходить студент згодом. В навчальному році 2023/2024 – вартість навчання становиnm

Бакалаврат (2024/2025)

Спеціальність
Денна, грн.
Заочна, грн
073 «Менеджмент» ОПП “Логістика”
38 900
24 900
073 «Менеджмент» ОПП “Авіаційна логістика”
38 900
24 900

Магистратура (2024/2025)

Спеціальність
Денна, грн.
Заочна, грн
073 «Менеджмент»  ОПП “Логістика”
48 900
33 300
073 «Менеджмент»  ОПП Глобальна логістика та управління ланцюгами постачання”
48 900
33 300

Більш детальну інформацію про професію логіста, умови вступу та навчання можете отримати – задавши питання через контактну форму

Більш докладно про кафедру логістики,
життя студентів та цікаві факти
можна подивитись в наших соціальних мережах