![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img,w_750,h_490/http://logistics.iclick.in.ua/wp-content/uploads/1-1.jpg)
Дорогі наші студенти, від щирого серця вітаємо ВАС з Міжнародним днем рідної мови
21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови Свято було засноване за ініціативою ЮНЕСКО для того, щоб спонукати уряди і населення різних країн світу розвивати та захищати рідну мову. Будь-яка етнічна спільнота вирізняється поміж інших своєю особливою мовою. Рідна мова є носієм знань та цінностей, які передаються від покоління до покоління. Нині в світі існує близько 7 тисяч мов. Попри це, до двох третин людей говорять всього дванадцятьма мовами.
Наша мова – це не просто засіб спілкування Це душа нашого народу, його багатовікова історія, культура та традиції
Це код, який об’єднує українців у всьому світі!!!
Сьогодні, коли Україна бореться за свою незалежність, рідна мова стає ще одним символом стійкості та незламності нашого народу. Ми бережемо її, як найдорожчий скарб, і пишаємося тим, що говоримо українською.
Давайте ж шанувати й берегти свою рідну мову, адже вона – це наше багатство, наша сила й наша єдність!
Зі святом
Слава Україні
Героям слава