08.02.2024 відбулась гостьова лекція з пердставниками компаній VIATEK та U-PROX!

Сьогодні 8.02.2024 відбулась онлайн зустріч з представниками провідних компаній – лідерів  ринку дистрибуції та виробництва обладнання безпекового призначення – Віатек та Юпрокс зі студентами 4 курсу ОП Логістика та Авіаційна логістика.

Дякуємо кандидату економічних наук, доценту кафедри Логістики-Суворовій Ірині Миколаївні, за організацію даної онлайн зустрічі!

Зустріч проводили: Лапан Юлія, директорка з персоналу компаній Віатек та Юпрокс. Студенти отримали дуже змістовну  розповідь про структуру, цінності та можливості кар’єрного зростання в компаніях. Та Вовк Володимир, керівник Академії Viatec (навчального центру на базі компанії), який провів   цікаву та змістовну презентацію.

Це була чудова можливість:

  • Ознайомитися з сферою безпекових технологій, дізнатися про її актуальні тренди та головне призначення компаній – робити безпечним життя кожного українця!!!
  • Познайомитися з структурою компаній Віатек та Юпрокс, їхніми цінностями (відкритість, відповідальність, залученість, небайдужість) та принципами роботи.
  • Дізнатися про напрямки діяльності (закупівля та продаж обладнання, транспортна та складська логістика, дослідження та розробка обладнання, ІТ, маркетинг, платформа електронної комерції Піпл, Академія Віатек) та можливості кар’єрного зростання в цих компаніях
  • Ознайомитися з виробництвом компанії U-PROX, лідером серед виробників комплексних систем безпеки в Україні.
  • Дізнатися про шлях студента в Академії VIATEK та наявні вакансії в компанії Віатек.

Зустріч пройшла дуже  інформативно, а головне – багатообіцяюче, як для студентів, так і для їх подальшого особистісного зросту !

Дякуємо за ВАШ час та увагу!

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі та подальшу співпрацю з VIATEK та U-PROX!