Екскурсія в ІКАО: крок назустріч успішній кар’єрі логіста!!!

Незабутній день для наших майбутніх логістів!🇺🇦🧑‍🎓✈️

Тиждень почався з вражаючої екскурсіїв ІКАО!Студенти першого курсу  занурилися у світ міжнародної авіації!!!

Під керівництвом директора ІКАО,кандидата економічних наук,заслуженого працівника транспорту України  Петровського Олега та доктора економічних наук, професора,члена-кореспондента Академії економічних наук України, інструктора ІКАО Дмитра Бугайкоами завітали до чудового світу  ІКАО!

Нові знання, неймовірні враження та натхнення на нові досягнення! Студенти дізналися про найсучасніші тенденції в логістиці авіаперевезень, побачили, як працює система управління повітряним рухом, та отримали відповіді на всі свої запитання.

Дякуємо ІКАО за таку цінну можливість!💙💛

Р.S.Історія створення ІКАО🇺🇦🧑‍🎓🧑‍🎓  ✈️

Назва інституту пов’язана з Міжнародною організацією цивільної авіації (ІСАО), яка була створена з метою забезпечення ефективного і регулярного розвитку світової авіатранспортної системи, а також для розробки основ регулювання безпеки в авіації.

Перші кроки тісної співпраці між Національним авіаційним університетом (НАУ) і ІСАО почались ще в 80-і роки, коли на базі НАУ були проведені семінари та робочі зустрічі під егідою цієї організації. Університет брав участь у виконанні програм ІСАО:

  • навчання фахівців;
  • перепідготовка військових пілотів;
  • розробка та переклад матеріалів ІСАО.

Враховуючи високий міжнародний авторитет Національного авіаційного університету, в 1996 році при університеті було відкрито Європейський регіональний навчальний центр ІСАО з авіаційної безпеки. Центр отримав міжнародний сертифікат на право навчання всіх категорій працівників авіаційних підприємств з авіаційної безпеки. У 2002 році при Національному авіаційному університеті було відкрито Європейський регіональний навчальний центр ІСАО з підготовки державних інспекторів з безпеки польотів та льотної придатності повітряних суден. Обидва центри реалізують методологію ІСАО, використовуючи Стандарти та Рекомендовані практики. Навчання слухачів здійснюється за модульною системою, мовами ІСАО та державною мовою як в Україні, так і в інших країнах світу. Заняття проводять висококваліфіковані інструктори, сертифіковані ІСАО, досвідчені експерти.

 

З метою забезпечення координації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з безпеки авіації в 2003 році в Національному авіаційному університеті створено Інститут ІСАО. До складу Інституту увійшли:

  • Європейський регіональний навчальний центр ІСАО з авіаційної безпеки;
  • Європейський регіональний навчальний центр ІСАО з підготовки державних інспекторів з безпеки польотів та льотної придатності повітряних суден;
  • Національний центр підготовки з безпеки авіації;
  • Навчально-методичний центр “Aviation English”.

Перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців різного профілю проводиться в Національному центрі по забезпеченню безпеки авіації.

Національний навчальний центр з авіаційної англійської мови проводить навчання і тестування льотного складу, а також підготовку рейтерів і екзаменаторів з авіаційної англійської мови.

 

Для відновлення діяльності цивільної авіації в Україні дуже важливим є збереження професійного рівня підготовки фахівців авіаційної галузі. Інститут ІСАО робить все необхідне для збереження та підвищення професійного рівня фахівців авіаційної галузі в наявних умовах.

Засновником та лідером Інституту ІСАО до останніх днів життя була професор, експерт ІСАО, національний координатор з впровадження стандартів ІСАО в Україні Суслова Галина Андріївна. Наразі учні та послідовники Суслової Галини Андріївни продовжують справу розвитку цивільної авіації України.

З 2003 року працівники авіаційних адміністрацій, авіакомпаній, аеропортів, авіаційних підприємств, аероклубів і авіаційних навчальних закладів з України та 77 країн світу на постійній основі проходять підготовку і перепідготовку в навчальних центрах інституту. Зростання авторитету Інституту ІСАО підтверджується постійним збільшенням числа слухачів і географії діяльності. Сертифікат міжнародного зразка отримали авіаційні фахівці з 34 країн світу, а саме Азербайджану, Вірменії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Німеччини, Грузії, Іраку, Ірландії, Йорданії, Іспанії, Казахстану, Конго, Киргизстану, Латвії, Литви, Малайзії, Молдови, Монголії, Нідерландів, Нової Зеландії, Сирії, Таджикистану, Туркменістану, Туреччини, Узбекистану, України, Франції, Хорватії, Чорногорії, Швеції та Естонії

Багатогранні робочі зв’язки з ІСАО ознаменувалися успіхами в проведенні великої кількості спільних заходів на міжнародному рівні з проблем безпеки авіації. Серед таких заходів був Всесвітній конгрес «Авіація XXI століття», міжнародні та європейські регіональні семінари за новим форматом флайт-плана (FPL), по впровадженню механізму безперервного моніторингу безпеки авіації, щодо забезпечення безпеки перевезення авіаційного вантажу, а також проведення навчальних курсів під егідою ІСАО.

 

Інститут ІСАО працює в тісному контакті з авіаційними адміністраціями багатьох країн по регіоналізації міжнародних навчальних програм і визнання національних програм підготовки авіаційних фахівців на базі впровадження передового досвіду.